Už čtyři roky v Liberci funguje skvělý projekt, jímž město dětem zajišťuje bezpečnější příchod do základních škol.
Malá výstavní síň zve na další zajímavou výstavu. Od pátku představuje kinetické malby Jakuba Roztočila a objekty Magdalény Roztočilové. Společná výstava manželského páru...
Členové vedení města v čele s primátorem Jaroslavem Zámečníkem navštívili ve čtvrtek 14. února partnerské město Žitava, kde se seznámili s představiteli města a prohlédli...
Vedení města se zabývá budoucí podobou vlakového nádraží tak, aby nabídlo komfortní zázemí pro cestující a kvalitní zázemí pro řidiče a zaměstnance vlakového i blízkého...
Po několika letech hostil liberecký sportovní areál ve Vesci lyžařský závod. V sobotu 9. února se tady totiž konal Regionální závod v biatlonu žactva.
Až 36 bytových domů s přibližně 800 byty by mohlo vyrůst na okraji Kunratic.
   Z úřadu 
11.02.2019

Kácení topolů na Aloisině výšině, v Podzimní ulici, ul. Tolstého a ul. Hlávkova

Informujeme obyvatele o probíhajících a plánovaných větších zásazích ve veřejné zeleni zejména pak u několika topolových alejí.
 
08.02.2019

Snižování holubí populace ve městě Liberci

Krmíte holuby na veřejných prostranstvích? Nedělejte to, hrozí vám pokuta.
 
fb rss mail mail
Upozornění
18.02.2019

Uzavření budovy Uranu 8. 3. 2019

Z technických důvodů bude v pátek 8. 3. 2019 uzavřena budova Uranu. Mimo provoz tak budou pracoviště registru vozidel a odbor sociální péče a humanitní oddělení.
 
13.02.2019

Nové číslo Libereckého zpravodaje právě vyšlo

Do poštovních schránek občanů města je Liberecký zpravodaj distribuován od 15. února. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje.
 
10.01.2019

Odvoz a využití starých spotřebičů

Máte doma funkční spotřebič, který už nechcete používat? Víte, že pokud jej darujete, můžete pomoci potřebným? Zajistíme odvoz zdarma.
 
09.01.2019

Hledáme liberecký kulturní počin roku

Kulturní počin roku. To je název soutěže, kterou druhým rokem vyhlašuje statutární město Liberec.
 
04.12.2018

Dny otevřených dveří primátora

Liberečané mají možnost sejít se s primátorem města Jaroslavem Zámečníkem v jeho kanceláři ve 2. patře historické budovy radnice.
 
Firmy a služby v Liberci